Ковънтри вкара два пъти в добавеното време, за да зашемети Уулвс и да стигне до полуфинал за ФА Къп
Breaking News | 2024-03-16 | 17:01:19

Ковънтри изуми Висшата лига Уолвс с два гола в добавеното време, за да подпечата невероятна победа с 3-2 и да се класира за първи полуфинал за ФА Къп появяване от 1987 г. насам.

Небесносините спечелиха състезанието същата година в един от най-известните финали в историята и запазиха надеждите си за още един малко вероятен триумф този сезон след забележителната кулминация в Молине.

Изглеждаше, че ще си тръгнат с разбити сърца, след като два гола в последните 10 минути от Раян Айт-Нури и Уго Буено отмениха откриването на Елис Симс и сякаш определиха дата на Уембли за Уулвс.

>

Но страната на шампионата не беше готова и след девет минути добавено време те обърнаха четвъртфиналното равенство отново, като Симс грабна втори, а след това Хаджи Райт си спечели фолклор, като грабна победителя.